Чому не відбувається обмін товарів на товарній біржі?

08.09.2024
593
0

Товарна біржа є біржою, яка орієнтована для торгівлі за допомогою ф'ючерсів на поставку продукції. Товари можуть бути досить різними: зернові культури, цукор, все те, що реалізується і купується величезними числами, щоб виробляти готові продукти, а також заводи.

Ф'ючерс є угодою на постачання. Він складається з розцінок, дат, коли продукт повинен необхідно доставляти (ф'ючерси зазвичай укладається на подальше час, таким чином, зафіксувавши нинішні розцінки), сам продукт і його число. Число звичайне, щось на зразок лота на біржі, наприклад, нафту здійснюється в барелі.

На відміну від товарної біржі - енергетична біржа займається продажом енергетичних ресурсів www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/

Особливість товарної біржі полягає в тому, що практично лише 10% угод підписується ті, хто дійсно набуває продукт. Хто на самому желе очікує доставок продуктів, використовується його по призначенню. 90% угод, ви можете відзначити порожніми, ця угода, що здійснюються спекулянти, для гри на зміни розцінок. Подібні угоди не підписуються поставками, як і угоди їх прикриють на тривалий час до обумовлених термінів. Так спекулюють на змінах розцінки торговці, впливають на певну вартість реального продукту. На товарних біржах фактичного обміну за допомогою товарів немає, як би це ні було парадоксально.

Товарний ринок залежить від наступних факторів:

1. Погодні умови;

2. військова ситуація;

3. зовнішня і внутрішня борги;

4. екологічний момент.

Цікаво додати, що чутки тут мають важливе значення. Слух зазвичай призводить до того, що вартість, однак продукт зростає або падає в кілька разів, по відношенню до тієї, що була раніше. Загалом, ясно, що торгуючи, наприклад за допомогою зерна, простежується сезонні коливання розцінок. Однак слух про засухах, або, навпаки, про опади при посухи може накрутити, або обрушити розцінки.

Товарний ринок або мінливий. Через це, він може залучати багато ризикових спекулянтів, прицілюється на швидкий дохід. Як вважають, в товарний ринок рекомендується вступати лише трейдерам з величезним досвідом за спиною, тому що ф'ючерсні угоди важче ніж акції або інші фінансові інструменти.

Як приклад виявляється наступна угода: птахоферма може домовитися в весняний період з сільськогосподарськими організаціями про постачання пшениці в осінній період. До того ж точно з'ясовується вартість, проте взагалі не здатний вірно зазначити, якою вона виявляється на ринку до подібного періоду.

 

 

Об авторе
avatar

Реклама

Последние события

Новости музыки

Реклама